Bezplatný úvodní online kurz
s Dr. Joem Dispenzou

Nauč se, jak se stát tvůrcem svého života!

V tomto bezplatném úvodním online kurzu s Dr. Joem Dispenzou se naučíš, jak překonat svou minulost a jak si vytvořit nový život díky tomu, že porozumíš síle svých myšlenek, pocitů a návyků a začneš tuto sílu využívat k vytvoření zdravějšího, bohatšího a šťastnějšího života!

Tvá cesta s Dr. Joem Dispenzou začíná:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Tento kurz je poprvé dostupný veřejně, dosud ho měli možnost absolvovat jenom ti, kdo už prošli kurzem „Poznej sílu své mysli“!

Kurz je k dispozici ve verzi s českým dabingem a také v angličtině s českými titulky.

Máš moc se změnit

V našem novém bezplatném online kurzu ti Dr. Joe Dispenza ukáže tvou vnitřní sílu, se kterou dokážeš změnit průběh svého života a to, co tě čeká v budoucnosti.

Tvoření

Tvoje osobnost vytváří tvoji osobní realitu. Ovládni své myšlenky, aby jsi tvořil svůj život.

Léčení

Je vědecky prokázáno, že se tělo může léčit pouhou myšlenkou („Placebo efekt“). Zjisti, jak mohou tvoje myšlenky ovlivnit tvoje tělo.

Svoboda

Osvoboď se z řetězů své minulosti tím, že pochopíš, že můžeš překonat staré vzpomínky a zvyky definováním svých vizí budoucnosti.

Učili nás, že vnější svět je reálnější než náš vnitřní svět.Nový model reality založený na vědeckém zkoumání dokazuje, že je tomu přesně naopak.

-Dr. Joe Dispenza

Máš moc se změnit

V našem novém bezplatném úvodním online kurzu ti Dr. Joe Dispenza ukáže tvou vnitřní sílu, se kterou dokážeš změnit průběh svého života a to, co tě čeká v budoucnosti.

 • Pochopíš vědu, která se skrývá za myšlenkami i to, jak tvé myšlenky tvoří tvou realitu.
 • Zbavíš se nechtěných emocionálních reakcí a vzorců.
 • Odnaučíš se negativní návyky z minulosti.
 • Zbavíš se sebedestruktivního chování.
 • Dozvíš se, jaké tajemství se skrývá za spontánními remisemi.
 • Odevzdáš se neznámému a tím se otevřeš novým, pozitivním příležitostem.
 • Naučíš se přitahovat si to, co chceš, jako magnet.
  • Zbavíš se sebedestruktivního chování.
  • Dozvíš se, jaké tajemství se skrývá za spontánními remisemi.
  • Odevzdáš se neznámému a tím se otevřeš novým, pozitivním příležitostem.
  • Naučíš se přitahovat si to, co chceš, jako magnet.
 • Propojíš se se svou podvědomou myslí a budeš schopný měnit frekvenci svých mozkových vln.
 • Naučíš se nové způsoby, jak změnit spojení v mozku a díky tomu si začneš tvořit novou osobnost a novou osobní realitu.
 • Objevíš metodu meditace, která je specificky určená pro spojení s podvědomou myslí za účelem léčení a tvoření takové reality, po jaké toužíš.
 • V našem bezplatném úvodním online kurzu se zaměříme na tato témata:

  Lekce 1: Proč je změna tak obtížná

  Samotný proces změny a transformace, kdy pracujeme na tom, aby naše chování odpovídalo našim záměrům, je velice obtížný. Největší výzvou je překlenout propast mezi našimi znalostmi a zkušenostmi. Změna ale není tak těžká, jak si myslíš, pokud víš, jak zaměřit svou pozornost a kam nasměrovat svou energii. Tvé tělo neustále následuje vedení tvé mysli, kdykoli soustředíš svou pozornost na různé prvky ve vnějším světě. Je tedy možné, že tvé tělo pak bude následovat mysl do neznáma, stejně jako to dělá u zážitků, které už jsou ti známé.

  Lekce 2: Kvantový pohled na věc

  V dnešní době většina lidí žije v módu přežití. A to znamená žít v neustálém stresu. Stres se objevuje tehdy, když jsou mozek a tělo vyřazeny z rovnováhy. Kdykoli emocionálně reaguješ na své vnější prostředí, dostáváš se do kontaktu s neviditelným elektromagnetickým polem, které obklopuje tvé tělo, a začínáš produkovat určité chemické látky. Život ve stresu znamená, že je tělo stále zaplavováno přívalem energie z adrenalinu. Postupem času se lidé stávají závislí na tom, co je zdrojem tohoto stresu, a začnou to sami vyhledávat.

  Lekce 3: Meditace

  Pokud jsi pořád ve stresu a veškerá tvá pozornost je zaměřená do vnějšího světa, odpojuješ se od jednotného pole možností. Když ale omezíš informace přicházející skrze smysly, které se dostávají do tvého mozku z fyzické reality, o to více se pak můžeš soustředit na svůj vnitřní svět myšlenek a pocitů. Tento proces vede k velice významným fyziologickým a biologickým změnám v mozku. Přesunutím pozornosti od problémů a odpojením se od vnějšího světa se dostáváš mimo své tělo a čas.

  Lekce 4: Jak na to?

  V této lekci se Dr. Joe Dispenza podělí o své zkušenosti a pokusí se odpovědět na otázku, proč je pro mnoho lidí tak těžké učinit nějaké měřitelné změny. Ve své knize Zbavte se zvyku být sami sebou nastínil některé z principů osobní změny a transformace. V knize Vy jste placebo ukazuje, jak je možné se vyléčit pouhou myšlenkou. V tomto online kurzu zjistíš, že už teď máš na dosah vše potřebné pro spojení s jednotným polem inteligence, která nás stvořila. Naučíš se, jak uspořádat svůj autonomní nervový systém a vytvořit si ve svém těle více celistvosti a rovnováhy.

  Zajisti si své místo hned teď a zúčastni se tohoto bezplatného úvodního online kurzu!

  Zaregistruj se

  zaregistruj se nyní pomocí e-mailu

  Dostávej lekce

  Získej zdarma lekce od Dr. Joea Dispenzy do tvé schránky

  Tvoř

  Aplikuj znalosti a cvičení od Dr. Joea a začni vytvářet svůj život takový, jaký chceš!

  Štěstí je jediná věc, která se zdvojnásobí, když ji sdílíš.
  Sdílej toto bezplatné video s přáteli!

  Instagram

  Telegram
  Whatsapp

  Kdo je Dr. Joe Dispenza?

  Dr. Joe Dispenza vešel ve známost po uvedení velmi oceňovaného filmu „Co my jen víme!?“, ve kterém byl uvedený jako jeden z výzkumníků. Od vydání tohoto filmu v roce 2004 svou práci ještě prohloubil a rozvinul do několika klíčových směrů. Všechny odrážejí jeho vášeň pro zkoumání toho, jak lidé mohou využívat nejnovější poznatky z oblasti neurovědy a kvantové fyziky nejen k léčení nemocí, ale také k žití naplněnějšího a šťastnějšího života. Joe je hluboce přesvědčený, že každá lidská bytost disponuje silou dosáhnout plného potenciálu ve všech aspektech svého života

  “Dr. Joe Dispenza je doktor, vědec a mystik dnešní doby…Svým jednoduchým, přímočarým a snadno srozumitelným stylem předává objevy kvantové vědy měnící současné paradigma a hlubokou moudrost, jejímuž ovládnutí dávní myslitelé zasvětili celé své životy.”

  — z předmluvy Gregga Bradena, autora bestsellerů New York Times: Co je člověk a Matrix – Božský zdroj