7krokový pokročilý online kurz
s Dr Joem Dispenzou

v češtině a také v původním znění s českými titulky

Staň se tvůrcem své reality a začni své sny měnit ve skutečnost.

Tento kurz začíná za:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

V tomto 7týdenním pokročilém kurzu se krok za krokem naučíš ověřený postup, jak můžeš pracovat se svými myšlenkami, emocemi a energií, aby sis vytvořil úplně novou realitu a život, po jakém toužíš.

V úvodním kurzu jsme se zabývali tím, jakou moc mají tvé myšlenky a emoce při tvoření tvé vlastní skutečnosti…Chceš se díky těmto vhledům dostat ve svém životě na úplně jinou úroveň?

Pokud jsi připravený vytvořit si novou budoucnost, dostat se za hranice svých emočních závislostí a negativních emočních stavů bytí, aby ses mohl vrátit do stavu dokonalého zdraví a přitáhnout si splnění všech svých přání, Změn svůj osud je nejen tím správným kurzem pro tebe, ale také odpovědí na všechny tvé otázky ohledně toho, co všechno je pro tebe v tomto životě opravdu možné!

Časově omezená nabídka...

zaplať pouze

349 € 

místo původních

699 €

… a získáš neomezený přístup!

Můžeš dokonce zaplatit v 7 pohodlných splátkách.

Tento 7týdenní program tě povede krok za krokem a dá ti:

Praktické nástroje, které ti umožní změnit svůj život, budovat zdravou mysl i zdravé tělo.

Klíč pro vstoupení do toku života a zahájení cesty k nové budoucnosti.

Pokyny, jak se připojit k vyšším energiím, najít přístup k jiným realitám a vytvořit si novou budoucnost.

Dříve byl obsah tohoto kurzu vyhrazen účastníkům pokročilých seminářů Joea Dispenzy. Nyní můžeš získat tytéž znalosti online i ty.

Dr Dispenza s tebou bude sdílet celou řadu příběhů ze života a případových studií obyčejných lidí, jako jsi ty, kteří dokázali neobyčejné věci, například vyléčili sami sebe z fyzické a emoční bolesti a nevyléčitelných nebo závažných nemocí. Uslyšíš inspirativní poselství běžných lidí, kteří dělají mimořádné věci za pomoci nejnovějších technik a cvičení, jež Dr Dispenza učí na svých workshopech a seminářích. Pokud budeš tyto techniky používat pravidelně, i ty můžeš takových výsledků dosáhnout.

Změň svůj osud – 7 kroků k tvému novému životu

V tomto vzrušujícím online kurzu Změň svůj osud demonstruje Dr Joe Dispenza, bestsellerový autor New York Times, jak můžeš svou vlastní silou změnit jakýkoli aspekt svého života – od buněčné úrovně až po svou životní cestu. Znáš práci Dr Joea Dispenzy? Pokud ano, pak nebudeš překvapený množstvím vědeckých důkazů v tomto kurzu. Dr Dispenza na základě příkladů ze své praxe s tisíci lidmi vysvětluje sílu kvantové fyziky jednoduchým a srozumitelným způsobem, s jakým ses pravděpodobně zatím nesetkal. Zabývá se vším, počínaje neuroplasticitou mozku až po rozdíly mezi světem hmoty a světem energie.
Vysvětlí také, jakým způsobem získat přístup k nekonečnému počtu dimenzí, z nichž každá představuje zcela odlišnou potenciální realitu. Jakmile tuto techniku zvládneš, můžeš si sám vybrat, ve které z těchto realit chceš existovat. Slyšel jsi dobře – můžeš si vybrat svou vlastní realitu a vlastní budoucnost. Můžeš vnést léčivou energii a rovnováhu do zanedbávaných oblastí svého života, změnit svůj život tam, kde to pro tebe bude prospěšné, a vytvořit si takovou realitu, jakou sám chceš.

Časově omezená nabídka...

zaplať pouze

349 € 

místo původních

699 €

… a získáš neomezený přístup!

Můžeš dokonce zaplatit v 7 pohodlných splátkách.

Tento 7dílný online kurz obsahuje tyto kapitoly:

KAPITOLA 1: ÚVOD

Dr Joe tě připraví na cestu do kvantového pole a představí ti základní pravdu, která je jádrem jeho životní práce: Máš moc změnit svůj život tím, že změníš své myšlení.

KAPITOLA 2: JEDNOTNÉ POLE

Nauč se, jak získat přístup k neurologickému hardwaru, který je potřebný pro spojení s božstvím nebo s tím, čemu říkáme jednotné pole. V této převratné kapitole s tebou Dr Joe detailně probere, jak můžeš porozumět božskému plynutí a jak ho využít pro vytvoření tvé cesty do budoucnosti.

KAPITOLA 3: PROGRAMOVÁNÍ ENERGETICKÝCH CENTER

Tvá energetická centra jsou nezbytnou součástí “anatomie léčení”. Každé z nich má svou vlastní frekvenci, energii a chemické pochody, své vlastní vědomí a stejně tak své specifické hormony a žlázy, které mu náleží. Zde se naučíš, jak programovat svá energetická centra!

KAPITOLA 4: PŘEKONEJ SÁM SEBE

V této poučné kapitole se dozvíš, jak se mozek vyvíjí a jak zpracovává informace, včetně emocí a zážitků. Porozumění tomu, jak se od sebe liší vědomá a podvědomá mysl, spolu s pochopením, jak mozek reaguje na stres, ti pomůže převzít kontrolu nad tvou budoucností.

KAPITOLA 5: PROSTOROČAS A ČASOPROSTOR

V této kapitole pronikneme do samého jádra kvantové fyziky! Společně budeme dále rozvíjet model hmota versus energie a objevovat nové reality, které tu vždy byly s námi a které teď můžeme využít. Naštěstí Dr Joe dokáže díky svým mnohaletým zkušenostem vysvětlit i velmi obtížně pochopitelné myšlenky snadno a srozumitelně!

KAPITOLA 6: VZPOMÍNKY NA BUDOUCNOST

Teď už při vytváření tvé budoucnosti opravdu šlápneme na plyn. V této kapitole ti Dr Joe představí dvě úžasné pomůcky, které ti pomohou, aby se tvé sny staly realitou. Každý z těchto nástrojů slouží svému specifickému účelu a oba byly úspěšně využívány v rámci celé řady pokročilých workshopů.

KAPITOLA 7: ROZHODNI SE PRO SEBE

V této závěrečné kapitole ti Dr Joe vysvětlí, jak můžeš tuto neuvěřitelnou práci, kterou sis vyzkoušel v průběhu kurzu, začlenit do svého hektického života. Dozvíš se, jak se bezpečně vyhnout nejčastějším problémům, které tě mohou potkat při využívání těchto praktik ve tvém každodenním životě.

Časově omezená nabídka...

zaplať pouze

349 € 

místo původních

699 €

… a získáš neomezený přístup!

Můžeš dokonce zaplatit v 7 pohodlných splátkách.

Tohle všechno je součástí naší speciální nabídky!

Jako účastník našeho kurzu získáš exkluzivní přístup k mnoha dalším doplňujícím materiálům, které tě na této cestě podpoří.
Změň svůj osud
7 kroků k tvému novému životu
S českým dabingem a také v původním znění s českými titulky.
749 €
Pracovní sešit
Rozšířený 44stránkový pracovní sešit je k dispozici ke stažení ve formátu PDF. Shrnutí toho nejdůležitějšího z každé lekce k jejímu opakování a procvičení.
V češtině a také v angličtině.
49 €
Audiokniha
Jednotlivé lekce kurzu si můžeš stáhnout v audioverzi třeba do svého telefonu a poslouchat je kdekoliv!
V češtině a také v původním anglickém znění.
49 €
Bonus
Meditace Požehnání energetickým centrům – 1. část
Nebudeš se učit jenom teorii – nové poznatky si můžeš hned vyzkoušet prakticky během meditace.
S českým dabingem a také v původním znění s českými titulky.
25 €
Bonus
Meditace Požehnání energetickým centrům – 2. část
V online kurzu Dr Joe prohlubuje základní znalosti požehnání energetickým centrům a posouvá tuto meditaci na další úroveň.
S českým dabingem a také v původním znění s českými titulky.
25 €
Bonus
Meditace Naladění se na nové možnosti
Trvale pozvedne hladinu tvé energie a zvýší sílu, s níž si přitáhneš tu nejlepší možnou budoucnost!
S českým dabingem a také v původním znění s českými titulky.
25 €
Bonus
50% sleva na licenci softwaru Mind Movies. Jde o nástroj, který Dr Joe používá na kurzech pro pokročilé a který napomůže tomu, aby se tvá nová vize budoucnosti stala realitou. Program je pouze v angličtině a nepodporuje speciální české znaky.
49 €
Bonus
V rámci online kurzu máš také přístup k šesti již připraveným filmům v Mind Movies vhodným k použití pro různé oblasti života.
S českými titulky.
147 €
Bonus
Proměnit znalosti na energii
Záznam koučinku Dr Joea Dispenzy, který ti poradí, jak do tvého života nechat vstoupit flow.
S českým dabingem i v původním znění s českými titulky.
89 €
Bonus
4dílný úvodní kurz
29 €
Bonus
Filmový dokument „(Nad)přirozená mysl – umění a věda procesu transformace“ s Dr Joem Dispenzou, zaměřený na zdánlivě nadpřirozené jevy, jako jsou například spontánní uzdravení z nemoci nebo drastické změny ve velmi krátkém čase.
S českým dabingem a v původním znění s českými titulky.
149 €
Bonus
Tři kamarádi – Dr Joe Dispenza, Gregg Braden a Bruce Lipton. Hlavním tématem jsou síla a možnosti, které má každý z nás! V tomto videu tě čeká panelová diskuze tří průkopníků a uznávaných kapacit ve svém oboru!
S českými titulky.
79 €
Bonus
Meditační hudba – 4 skladby Martina Kirkhauga, které ti umožní se hlouběji ponořit do meditace.
30 €
Bonus
Vystoupení Dr Joea Dispenzy v rámci konference Heal Congress. Exkluzivní nahrávka, která se dotkne tvého srdce – Dr Joe zde spolu s dalšími experty mluví o holistických metodách používaných k léčení. S českými titulky.
89 €

Celková hodnota

1583 €

Běžná cena

699 €

Speciální nabídka

349 €

Časově omezená nabídka...

zaplať pouze

349 € 

místo původních

699 €

… a získáš neomezený přístup!

Můžeš dokonce zaplatit v 7 pohodlných splátkách.

Balíček kurzů Dr Joea Dispenzy

Získej teď balíček s kurzem Poznej sílu své mysli se slevou 10 %

Tvůj kurz také obsahuje tyto zásadní bonusy:

Bonus 1

Meditace Naladění se na nové možnosti

Myšlenky jsou jazykem mozku a pocity jsou jazykem těla. Vlny v signálu jsou mnohem silnější, jsou-li koherentní, a to samé platí i pro tebe: když jsou tvé myšlenky a pocity v souladu, máš mnohem větší moc. Takže pokud si udržíš jasné myšlenky zaměřené na tvůj cíl a připojíš k nim silné, povznášející emoce, budeš pak vysílat mnohem silnější elektromagnetický signál, který tě bude přitahovat k možné realitě odpovídající tomu, co si přeješ.

Všechny možnosti, které existují v kvantovém poli, v tuto chvíli již také na elektromagnetické úrovni existují v přítomnosti. Je zde možnost, že jsi zdravý, bohatý, šťastný, žiješ v míru sám se sebou, zažíváš zázraky a mnoho dalších možností. Tato meditace je tu od toho, aby ti pomohla vytvořit koherentní vzorce mozkových vln, změnit tvůj stav bytí a změnit tvou energii, aby odpovídala možnostem toho, co si přeješ!

Bonus 2

Meditace Požehnání energetickým centrům – 1. část

Vše v našem známém vesmíru se skládá ze světla a informací nebo z energie a vědomí. To znamená, že nejen že je tvé tělo složeno z těchto energií, ale ono také stále a nepřetržitě vysílá a přijímá světlo a informace nebo energie a vědomí. Energetická centra v našem těle jsou centry informací. Každé centrum má shluk neuronů, které odpovídají určité žláze v tvém těle. Kdykoliv se tyto shluky neuronů stanou nekoherentními, je to proto, že mozek je v tu chvíli také nekoherentní.

Když tohle nastane, shluky neuronů začnou měnit expresi hormonů a vodivost nervů příslušných orgánů, tkání a buněk v těle. Během této meditace začneš aktivovat autonomní nervový systém tak, aby energetická centra tvého těla byla více v rovnováze a aby energetické pole kolem tvého těla bylo také vyvážené.

Bonus 2

Meditace Požehnání energetickým centrům – část 1

Vše v našem známém vesmíru se skládá ze světla a informací nebo z energie a vědomí. To znamená, že nejen, že je tvé tělo složeno z těchto energií, ale ono také stále a nepřetržitě vysílá a přijímá světlo a informace nebo energie a vědomí. Energetická centra v našem těle jsou centry informací. Každé centrum má shluk neuronů, které odpovídají určité žláze v tvém těle. Kdykoliv se tyto shluky neuronů stanou nekoherentními, je to proto, že mozek je v tu chvíli také nekoherentní.

Když tohle nastane, shluky neuronů začnou měnit expresi hormonů a vodivost nervů příslušných orgánů, tkání a buněk v těle. Během této meditace začneš aktivovat autonomní nervový systém tak, aby energetická centra tvého těla byla více v rovnováze a aby energetické pole kolem tvého těla bylo také vyvážené.

Bonus 3

Meditace Požehnání energetickým centrům – 2. část

V této meditaci půjde Dr Joe ještě více do hloubky učení o Požehnání energetickým centrům a zasvětí tě do použití symbolů, které představují nové informace nebo pokyny. Ať už chceš ve svém životě vytvořit novou zkušenost nebo uzdravit některý orgán ve svém těle, během téhle meditace tě povede k novým a převratným proměnám ve tvém životě!

Možnost platby na splátky

Získej přístup do kurzu nyní a zaplať v 7 splátkách.

Dokud žijeme v minulosti, nemůžeme mít novou budoucnost.

To je prostě nemožné.

Dr Joe Dispenza

Kdo je Dr Joe Dispenza?

Joeovou vášní je propojovat nejnovější výzkumy v oboru neurovědy, epigenetiky a kvantové fyziky, aby odhalil, co způsobuje spontánní uzdravení. Tyto poznatky následně využívá, když lidi učí, jak mohou vyléčit své tělo z nejrůznějších zdravotních neduhů, zásadně změnit svůj život a rozvinout své vědomí. Od roku 2010 spolupracuje s vědci a univerzitami a provádí rozsáhlý výzkum vlivu meditace na mozek a tělo. Během pokročilých retreatů, které Dr Joe pořádá po celém světě, jeho tým shromáždil více než 12 000 snímků mozku (kvantitativního EEG) a 8 000 měření variability srdeční frekvence (HRV), aby se pokusil zjistit, jak trvale povznesené emoce a seberegulace ovlivňují srdce a funkci mozku, imunitní reakci a celkové psychosomatické zdraví. Spolu se svým týmem Joe také studuje genovou expresi, proteinovou regulaci, imunitní reakce, neurotransmiterové změny, délku telomerů a variace v bioaktivních buněčných metabolických částicích u začínajících a pokročilých meditátorů. Výzkum Dr Joea ho jakožto autora bestsellerů deníku New York Times, badatele, lektora a firemního poradce přivedl k vytvoření praktického programu, který lidem pomáhá změnit život.